Žalúzie a siete

Vnútorné hliníkové žalúzie

ISSO žalúzie určené pre plastové okná a pre drevené Eurookná prestavujú najnovší trend vo vývoji horizontálnych hliníkových žalúzií.

Vynikajú predovšetkým svojím designom a dlhoročnou spoľahlivosťou. Pri navrhovaní tohto typu žalúzií bol kladený dôraz predovšetkým na dokonalé splynutie žalúzie s oknom a precízne spracovanie všetkých detailov tak, aby žalúzia a okno tvorili jeden optický celok.

Samozrejmosťou je jednoduchá manipulácia a rýchla montáž. Podľa spôsobu ovládania sa môžete rozhodnúť pre ISSO žalúzie ovládané šnúrou alebo dať prednosť komfortnejšiemu ovládaniu retiazkou.

Retiazkové ovládanie podstatne zjednodušilo manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzie naklápajú aj vyťahujú. Výhoda spočíva najmä v tom, že retiazka sa ľahko čistí a pri vytiahnutí žalúzie neprekáža na parapetnej doske.V domácnostiach s malými deťmi určite ocenia bezpečnostnú detskú poistku na spojke retiazky.Príchytka retiazky zaisťuje jej správnu polohu a zabraňuje prípadnej nehode pri náhodnom zachytení sa.Materiálové zloženie
Lamela z hliníka, vrchný a spodný nosník z oceľového plechu obojstranne lakovaného alebo z hliníka, základný diel ovládania a komponenty z plastu, fixácia silonové lanko.

Doplnky
Lamela v šírke 16 mm v 15 farebných odtieňoch.
Celotieniace vyhotovenie

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti hmyzu. Nakoľko je ich ich funkcia predovšetkým praktická svojim moderným dizajnom stávajú sa elegantným doplnkom okien a dverí. Siete proti hmyzu sú z hľadiska zhotovenia a montáže nenáročnou záležitosťou.Sieťovina je vyrobená zo sklo-keramického pogumovaného vlákna, ktoré dobre znáša rozdiely medzi ročnými teplotnými obdobiami. Je možné si zvoliť medzi pevnou alebo rolovacou sieťkou, ktorá je umiestnená v elegantnom ráme vo farbe vášho priania a vôbec nenarušuje vzhľad vášho okna.